KONST / Litografier / Färglitografi 13486532
nr 1348 6532
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Lofoten. Signerad, numrerad 223/350, daterad 78. Motivet: 47x59 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:21:51
19/9 22:41:45